ΛΑΜΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1-3 | PANATHINAIKOS FC OFFICIAL WEB SITE

Λαμία – Παναθηναϊκός 1-3: Επιτέλους «διπλό»!

Νίκησε με τα χίλια ζόρια τη... μισή Λαμία 1-3 ο Παναθηναϊκός (VIDEO)

Παναθηναϊκός - Λαμία 2-0: Αγχωτική, αλλά λυτρωτική επιστροφή στην κορυφή |  Gazzetta
Παναθηναϊκός - Λαμία 2-0: Αγχωτική, αλλά λυτρωτική επιστροφή στην κορυφή | Gazzetta

Παναθηναϊκός-Λαμία 3-1: Τα γκολ του αγώνα (videos) - Onsports.gr

Παναθηναϊκός –Λαμία : Η προϊστορία των αναμετρήσεων... - ilamia

Λαμία - Παναθηναϊκός 1-3: Διεκδίκησε για ένα ημίχρονο τη νίκη στο ουδέτερο  του Βόλου
Λαμία - Παναθηναϊκός 1-3: Διεκδίκησε για ένα ημίχρονο τη νίκη στο ουδέτερο του Βόλου

Λαμία-Παναθηναϊκός 1-3: Τα γκολ και οι καλύτερες φάσεις του αγώνα (vids) -  Fosonline
Λαμία-Παναθηναϊκός 1-3: Τα γκολ και οι καλύτερες φάσεις του αγώνα (vids) - Fosonline

Παναθηναϊκός - Λαμία 2-0: Κρατάει το αποτέλεσμα και την επιστροφή στην  κορυφή
Παναθηναϊκός - Λαμία 2-0: Κρατάει το αποτέλεσμα και την επιστροφή στην κορυφή

ΠΑΣ Λαμία-Παναθηναϊκός 1-3: Αυστηρό πέναλτι στο δεύτερο ημίχρονο έκρινε το  αποτέλεσμα - LAMIAthema.gr
ΠΑΣ Λαμία-Παναθηναϊκός 1-3: Αυστηρό πέναλτι στο δεύτερο ημίχρονο έκρινε το αποτέλεσμα - LAMIAthema.gr

Λαμία-Παναθηναϊκός 1-3: Έβγαλε μαχητική ψυχή και έκανε σπουδαία ανατροπή!  (videos+photos) - Onsports.gr
Λαμία-Παναθηναϊκός 1-3: Έβγαλε μαχητική ψυχή και έκανε σπουδαία ανατροπή! (videos+photos) - Onsports.gr

Λαμία-Παναθηναϊκός: To 1-3 από τον Μαουρίτσιο - Ποδόσφαιρο - Stoiximan  Super League - Λαμία - Παναθηναϊκός | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Λαμία-Παναθηναϊκός: To 1-3 από τον Μαουρίτσιο - Ποδόσφαιρο - Stoiximan Super League - Λαμία - Παναθηναϊκός | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Παναθηναϊκός - Λαμία 3-1: Έβγαλαν γούστα οι μικροί! | Panathinaikos24.gr

Λαμία - Παναθηναϊκός 1-3: Η κριτική των παικτών του Τριφυλλιού | NewsPAO

Λαμία - Παναθηναϊκός: Ο Μαουρίσιο έπειτα από ασίστ του Μακέντα πλάσαρε για  το 3-1
Λαμία - Παναθηναϊκός: Ο Μαουρίσιο έπειτα από ασίστ του Μακέντα πλάσαρε για το 3-1

Λαμία - Παναθηναϊκός 1-3: Το γύρισε στο δεύτερο με Λούντκβιστ, Μακέντα και  Μαουρίσιο
Λαμία - Παναθηναϊκός 1-3: Το γύρισε στο δεύτερο με Λούντκβιστ, Μακέντα και Μαουρίσιο

Λαμία-Παναθηναϊκός 1-3 – Λόγος της Πέλλας

Λαμία – Παναθηναϊκός 1-3: Πρώτο διπλό στο πρωτάθλημα για το τριφύλλι -  Hellenic Voice
Λαμία – Παναθηναϊκός 1-3: Πρώτο διπλό στο πρωτάθλημα για το τριφύλλι - Hellenic Voice

ΠΑΣ Λαμία-Παναθηναϊκός 1-3: Η αλλαγή έδρας κι ένα αυστηρό πέναλτι έφεραν  την ήττα - STARSPORTS.GR
ΠΑΣ Λαμία-Παναθηναϊκός 1-3: Η αλλαγή έδρας κι ένα αυστηρό πέναλτι έφεραν την ήττα - STARSPORTS.GR

Πράσινη» ανατροπή στη Λαμία | Η Εφημερίδα των Συντακτών

Παναθηναϊκός – Μακέντα: Έτσι απέναντι σε κάθε αντίπαλο

Super League: ΠΑΣ Λαμία - Παναθηναϊκός 1-3 | Madata.GR

Παναθηναϊκός – Λαμία 3-1: Άγρια νιάτα! - Onsports.gr

Ασταμάτητος ο Παναθηναϊκός - Νίκησε (2-0) τη Λαμία και την... κακοδαιμονία  του και έκανε το «8 στα 8»
Ασταμάτητος ο Παναθηναϊκός - Νίκησε (2-0) τη Λαμία και την... κακοδαιμονία του και έκανε το «8 στα 8»