Home

Σπρώξτε προς τα κάτω Ισχύουν Αυξάνω καρδιτσα ποδοσφαιρο Περίοδος λειτουργίας Πιθανώς ταράτσα

Διπλό” για την Κ-19 μέσα στην Καρδίτσα | Bluearena

Evrytania Sport: Στη Γ" ΕΠΣ Καρδίτσας ο Χρήστος Χόντος

Διπλό της ΑΕΛ στην Καρδίτσα – Αποτελέσματα & βαθμολογία – goal-trikala.gr

Φάσεις και γκολ από Καρδίτσα – Τσιώλης: “Μπορούσαμε να σκοράρουμε πρώτοι” |  Bluearena
Φάσεις και γκολ από Καρδίτσα – Τσιώλης: “Μπορούσαμε να σκοράρουμε πρώτοι” | Bluearena

Super League 2: Πέρασε από την Καρδίτσα ο Ολυμπιακός Β΄, 1-0 την Αναγέννηση

Αναγέννηση Καρδίτσας - Enwsi.gr

Αποχή στην Αναγέννηση Καρδίτσας! - Kerkidasport.gr - Αθλητικά νέα από την  Ημαθία - Βέροια, Νάουσα, Αλεξάνδρεια
Αποχή στην Αναγέννηση Καρδίτσας! - Kerkidasport.gr - Αθλητικά νέα από την Ημαθία - Βέροια, Νάουσα, Αλεξάνδρεια

Super League 2: Η Καρδίτσα «έπιασε» την ΑΕΛ, μεγάλο διπλό ο Πανσερραϊκός

SL2: Το πρόγραμμα εξ αναβολής αγώνων (2/3) Αναγ. Καρδίτσας- ΝΠΣ Βέροια -  Εφημερίδα ΛΑΟΣ Βέροια Ημαθίας
SL2: Το πρόγραμμα εξ αναβολής αγώνων (2/3) Αναγ. Καρδίτσας- ΝΠΣ Βέροια - Εφημερίδα ΛΑΟΣ Βέροια Ημαθίας

ΑΕΛ-Αναγέννηση Καρδίτσας 0-1 - Ποδόσφαιρο - Super League 2 | sport-fm.gr:  bwinΣΠΟΡ FM 94.6
ΑΕΛ-Αναγέννηση Καρδίτσας 0-1 - Ποδόσφαιρο - Super League 2 | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

ΠΑΟΚ Β-Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0: "Καθάρισε" σε πέντε λεπτά ο Τζίμας! (hls)  | Novasports
ΠΑΟΚ Β-Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0: "Καθάρισε" σε πέντε λεπτά ο Τζίμας! (hls) | Novasports

Αναγέννηση Καρδίτσας Αρχεία - Ποδόσφαιρο

Αναγέννηση Καρδίτσας: Οκτώ προσθήκες έχουν στα σκαριά οι Θεσσαλοί!

This is… Καρδίτσα! - Ποδόσφαιρο - Super League 2 | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM  94.6
This is… Καρδίτσα! - Ποδόσφαιρο - Super League 2 | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Αναγέννηση Καρδίτσας

Super League 2 - Α' όμιλος: Η Αναγέννηση Καρδίτσας ανέβηκε δεύτερη μετά τη  νέα ήττα της ΑΕΛ
Super League 2 - Α' όμιλος: Η Αναγέννηση Καρδίτσας ανέβηκε δεύτερη μετά τη νέα ήττα της ΑΕΛ

Ποδόσφαιρο - KarditsaSport | Τα πάντα για τον αθλητισμό

Ξάνθη - Αναγέννηση Καρδίτσας 5-2: Επέστρεψαν στις νίκες με «πεντάρα» οι  «Ακρίτες» | Gazzetta
Ξάνθη - Αναγέννηση Καρδίτσας 5-2: Επέστρεψαν στις νίκες με «πεντάρα» οι «Ακρίτες» | Gazzetta

Αθλητική Ομάδα Ποδοσφαίρου Καρδίτσας ' EF.SD' | Facebook

Θρήνος στην Καρδίτσα: Αυτός είναι ο 20χρονος Ηλίας που κατέρρευσε μέσα στο  γήπεδο - Onsports.gr
Θρήνος στην Καρδίτσα: Αυτός είναι ο 20χρονος Ηλίας που κατέρρευσε μέσα στο γήπεδο - Onsports.gr

Πολύτιμος βαθμός για τον Θεσπρωτό κόντρα στη δυνατή Καρδίτσα | Super-FM

Παναθηναϊκός Β: Μεγάλο "διπλό" μέσα στην Καρδίτσα για Παναθηναϊκό Β'!

Αναγέννηση Καρδίτσας - Ολυμπιακός Β' 0-1: Μεγάλο διπλό για τον Ολυμπιακό Β'  στην Καρδίτσα - to10.gr
Αναγέννηση Καρδίτσας - Ολυμπιακός Β' 0-1: Μεγάλο διπλό για τον Ολυμπιακό Β' στην Καρδίτσα - to10.gr

Super League 2: Στο 90+8′ με πέναλτι νίκησε η Καρδίτσα, σημαντικό «διπλό»  οι Σέρρες, περίπατος για ΠΑΟΚ Β'
Super League 2: Στο 90+8′ με πέναλτι νίκησε η Καρδίτσα, σημαντικό «διπλό» οι Σέρρες, περίπατος για ΠΑΟΚ Β'